Fohow produktai, kordicepso papildai, natūrali medicina

+

Kontaktai

* pažymėti laukeliai yra privalomi

Užsakymas išsiųstas.
Netrukus susisieksime
Teiraukitės

Naujienos ir naudingi patarimai

Akademijos “Pirmas šaukštas” degustacija-seminaras

Pasidalinti su draugais!

Žinau, kad dažnai atsidarote šaldytuvo dureles ir susimąstote: ką čia skanaus pagaminti? Einate į parduotuvę be išankstinio sąrašo ir galvojate: kuo gi čia nustebinti šeimą…Nesivarginkite, o tiesiog apsilankykite mano degustacijoje-seminare ir suprasite: kaip nevergaujant virtuvėje, pradžiuginti šeimą ir kaip subalansuotas, geras maistas gali mums padėti išlikti sveikesniais ir gražesniais.

Skaityti daugiau…

Vabzdžių įgėlimai

Pasidalinti su draugais!

Jau saulutė aukštai užlipo į dangaus skliautą ir lepina savo spinduliais, o mes skubame nusimesti prieš ją rūbus ir patiekti savo skanią odą įvairaus plauko mašalams.  Dažniausiai mus mėgsta uodai ir kitokie mašalai (kraujasiurbiai vabzdžiai). Neretai pasitaiko, kad jautresni žmonės į gydymo įstaigas kreipiasi dėl vapsvų, širšių, bičių ar skruzdėlių įgėlimų.

Skaityti daugiau…

Pavasariu kvepiančios salotos

Pasidalinti su draugais!

Pusryčiai-pavasariu kvepiančios salotos
Sugaišau tik 5min, bet bus sveiki pusryčiai ir pietūs. Pienės lapuose esantis karotinas atsako už gerą regėjimą, odos ir gleivinių sveikatą, vitaminas C saugo organizmą nuo infekcijų ir belaikio senėjimo, vitaminas P padeda įsisavinti askorbo rūgštį ir reguliuoja nervų sistemos veiklą. Taigi, verta užtrukti nors kelias minutes virtuvėje, kad pasidžiaugtume pavasario vaistinėle ant stalo.

Tą salotų dalį, kurią pasiimsiu neštis, nepilu su padažu, o atskirai į mažą užsukamą buteliuką pasiimu su savimi.

Skaityti daugiau…

Daržovių keksiukai su Kynva kruopomis

Pasidalinti su draugais!

Vienas didžiausių bolivinės balandos kozirių – jos sėklose nėra gliuteno(baltymo, esančio kviečių, miežių, rugių grūduose), kuriam šiuo metu alergiją turi daugelis.

Skaityti daugiau…

Užtepėlė katalonietiškai

Pasidalinti su draugais!

Dar nebuvo taip, kad neliktų velykinių kiaušinių… Kai kas rytą visą savaitę  pabosta juos valgyti, tuomet smegenys ima krutėti, o pirštai siekia kitų produktų. Taip ir gimsta nauji receptai- įkvėti šviežios kelionės po Ispaniją ir dar kol kas! šviežių kiaušinių. Tai puikus receptas vakarienei, nes :

Skaityti daugiau…

Krienai-kas tai?

Pasidalinti su draugais!

Velykos ir krienai, tai kaip višta ir kiaušinis- be jų neapsieis nei viena šventė! Manau, kad kiekvieno tikro tautiečio šaldytuvo durelėse rasime po stiklainiuką šio stipraus gėrio. Kas geriau: nusipirkti nesukant sau galvos krienų parduotuvėje ar, truputėlį paašarojus, padėti ant stalo savo darbo vaisių? Pagalvokime: Skaityti daugiau…

Vaistų poveikis organizmui

Pasidalinti su draugais!

Naujausi statistiniai duomenys rodo, kad vaistų vartojimas lemia net iki 40 proc. visų mirčių. Specialistų teigimu, greičiau mirštama ne nuo ligos, bet nuo medikamentų šalutinio poveikio. Vieni mūsų iš gydytojų visuomet reikalauja vaistų, tikėdami, kad tik jie gali išgydyti. Kiti, netgi ir sunkiai sirgdami, bando jų išvengti. Tad koks iš tiesų vaistų poveikis žmogaus organizmui?

Skaityti daugiau…

Naudingiausių košių reitingas

Pasidalinti su draugais!

Košės (sudėtingieji angliavandeniai, baltymai, vitaminai, mineralai) – itin svarbi sveikos mitybos dalis. Tikimės, jog ši informacija  padės jums pasirinkti teisingą kruopą savo mitybai.

Skaityti daugiau…

Desertas norintiems smaguriauti sveikai!

Pasidalinti su draugais!

Skaitytojos klausimas: “Labai mėgstu įvairius saldumynus bei įvairias bandeles, sausainius ir t.t.  Ar galima gyventi sveikai valgant tokį maistą? Tiesiog labai sunku atsisakyti…”

Skaityti daugiau…

Kalcio svarba žmogaus organizme. Vaida Kurpienė

Pasidalinti su draugais!

Paprastai pasisakau prieš papildus, nes vartojant papildus kasdien savo racione ilgainiui trikdoma kepenų funkcija. Be to, maisto papildai yra aktyvios medžiagos ir daro įtaką įvairioms organizmo funkcijoms, deja, tikrai ne visada gerą. Jau nekalbant apie tai, kad:

Skaityti daugiau…