Fohow produktai, kordicepso papildai, natūrali medicina

+

Kontaktai

* pažymėti laukeliai yra privalomi

Užsakymas išsiųstas.
Netrukus susisieksime
Teiraukitės
 1. Raimonda

  Laba diena, mane domina vaisių kokteilis ABC. Kaip jį naudoti, ar galima vien tik jį kurį laika(3-5 d.) naudot, kokia kaina ir aplamai ir kiti produktai bei kainos. Ačiū

  • Naturalmed.lt

   Sveiki Raimonda,
   Taip. Kokteilį ABC galima naudoti vien tik jį kurį laiką. Tai puikus organizmo valymas.
   Populiariausias būdas naudoti A ir B dalis vietoj vakarienės.
   Daugiau info el. paštu info@naturalmed.lt arba tel. +370687 79776.

   Pagarbiai
   Naturalmed

 2. Birutė

  Esu gydytoja ir žinau, kad Lietuvoje mažai užsiimama sveikatos profilaktika. Apsidžiaugiau, kad galėsiu dalyvauti Netradicinės terapijos ir UAB “Arojos” specialistų bendrame projekte. Ir tikrai nenusivyliau. Stovykloje pajutau dvasinį komfortą, patyriau teigiamų emocijų ir susimąsčiau apie savireguliacijos taikymą bei propagavimą. Graži gamta, su meile tvarkoma aplinka iš karto puikiai nuteikia. Sigito Povilaičio vedama meditacija, intensyvaus kvėpavimo pratimai nuramino ir išliko su ilgai veikiančiu poveikiu.
  Sodybos šeimininkė ponia Rita pademonstravo, ką reiškia sveikos mitybos žinios ir jų praktinis pritaikymas. Visi patiekalai buvo puikiai suderinti, gražiai patiekti ir gardūs. Labai džiaugiuos, kad renginyje buvo jaunos šeimos, jauni žmonės, kurie mokosi sveikai gyventi, maitintis, siekia vidinės harmonijos. Mielieji organizatoriai, noriu palinkėti: nepailskite ir neškite žmonėms šviesą ir žinias apie sveikatos tausojimą ir ilgo gyvenimo išsaugojimą.

  • Naturalmed.lt

   Labai dėkojame už gražius ir nuoširdžius žodžius. Laukiame svečiuose vėl!

 3. Jonas

  Džiaugiuos, kad kartu su žmona dalyvavome Pavasario stovykloje “Pamaitinkime sielą ir kūną sveikai”. Kaip ir žadėjote, tikrai atsigavome, nurimome ir įgijome naujų jėgų, naujų žinių, potyrių. Smagu buvo susipažinti su Netradicinės medicinos propaguotojais Jolanta Šindeikiene, Sigitu Povilaičiu, Violeta ir Audroniu Mikšais bei kt. Labai gerai nuteikė stovyklos vieta, nuostabi gamta, Vilos RA aplinka, šeimininkų Ritos ir Arūno Šilenskių dėmesys kiekvienam dalyviui, o ką jau bekalbėti apie sveikus ir gardžius valgius. Gaila, kad Klaipėda tolokai nuo Inturkės, norėtume nepraleisti nė vieno Sveikai gyvensenai skirto renginio, kurie pas jus vyksta. Nuoširdus ačiū organizatoriams ir sveikatos profilaktika užsiimantiems šviesuoliams.

  • Naturalmed.lt

   Didelis ačiū už įvertintas pastangas! Nauji seminarai ir stovyklos vėl lauks jūsù! Būkite žvalūs ir sveiki! Artimiausias seminaras su žaliavalgiù guru -Olga Dzindzelėta jau po savaitės!

 4. Edita

  Fohow Oral Liquid (Kordisepsas) – šį produktą naudodavau kas kartą kai tik pajusdavau gripo simptomus. Naudojau ir besilaukdama, tikrai padėjo. Nepatikėsit, bet jį naudodama pagijau ir nuo vienos lytiniu keliu plintančios ligos. Šis prepararas tikras natūralus stebuklas.

 5. Aušra

  Sūnus 3m. turi problemų su žarnynu nuo kūdikystės, iki šiol tuštindavosi geriausiu atveju kartą per savaitę, dažniausiai tik su klizmų ir vaistų pagalba, klinikose lankėmės jau ne kartą. Pastą Meigui pabandėm iš nevilties. Vaikui ji labai patiko. Rezultatas pasimatė jau po keturių dienų, o po savaitės vartojimo pradėjo tuštintis kasdien kas mums atrodo kaip tikras stebūklas!

 6. Kristina

  Su FOHOW preparatais draugauju jau 5 m. Pradėjau nuo dukters disbakteriozės gydymo, o šiai dienai naudojamės visa šeima, visiems gyvenimo atvejams, kam ko reikia. Labai džiaugiuosi nauja kosmetika, taip pat natūraliais kokteiliais ABC, kuriuos vartoju mėnuo laiko, puikiai jaučiuosi, gražėja oda, krenta svoris, jau sulaukiau ne vieno komplimento:)

 7. Danutė

  Man 64, turėjau sukaupusi visą buketą chroniškų ligų: pielonefritas, bronchitas, hipertonija… ir t.t. net nesinori prisiminti. Šiuo metu aš nebenaudoju jokių cheminių vaistų, nes pavartojus įvairius FOHOW preparatus (Feniksas, Sanbao, Lindži, Sjuenčinfi, Kalcis) pagal profesoriaus A. Gamperio rekomenduotą shemą aš puikiai jaučiuosi. Šiuo metu trečią mėnesį vietoj vakarienės vartoju patį naujiausią produktą – natūralų kokteilį ABC. Rezultatai pranoko lūkesčius – savijauta gerėja ne dienom, o valandom, kaip liaudis sako. Be jokių pastangų netekau 10 kg antsvorio, su kuriuo visą gyvenimą mėginau beviltiškai kovoti, savijauta puiki, miegas kaip jaunystėje, spaudimas normalus. Vartoti paprasta ir patogu. Esu be galo dėkinga Fohow korporacijos mokslininkams ir visai komandai už unikalius preparatus.

 8. Laura

  Fohow tai ne šiaip kažkoks pigus triukas ar medikamentas, tai tikrai veiksmingas augalinis, natūralus preparatas,kuris man labai padėjo. Turėjau labai didelių problemų dėl odos, man nesugėbejo padėt niekas: nei kosmetologai, nei jokie kremai, prausikliai ar kt. Turėjau sunkią acne spuogų formą, veidas buvo žaizdotas,spuoguotas, skaudėjo, išvis galvojau niekada negalėsiu būt be makiažo. Vėliau man pasiūlė nueiti pas A.Gamperį, kuris beje yra labai malonus ir nuoširdžiai man padėjo,pasikonsultavau su juo, o tada pradėjau vartoti Fohow produktus. Arbatą, serumus, kremą… rezultatas buvo matomas,tikrai pagerėjo,o vėliau visiškai susitvarkė suderinus ir mitybą. Labai džiaugiuos, kad man rekomendavo Fohow, nes nebuvo jokio neigiamo šalutinio poveikio, rezultatas matomas, juntamas. :) Tikrai galiu drąsiai rekomenduoti BET KAM. Produktai natūralūs, o ne chemija. Mano ne tik oda, bet ir savijauta pasitaisė, nes išsivalė organizmas:)

 9. Marius

  Birželį atliko kelio operaciją. Plyšę du meniskai ir PKR. Į procedūras būdavo sunku prisiversti važinėti. Kainuodavo daug laiko ir pinigų kurui. Tėvai vis siūlė išbandyti FOHOW kelių diržus. Rezultatas – man labai patiko. Dabar pusė metų po operacijos, vel treniruojuosi pilnų pajėgumu (ruošiuosi fitness varžyboms). Krūviai didžiuliai, tačiau prieš kiekviena treniruotę šildau kelius diržais ir jose visiškai nebejaučiu diskomforto. Kojų jėga beveik gryžo į prieštrauminę būklę.