Fohow produktai, kordicepso papildai, natūrali medicina

+

Kontaktai

* pažymėti laukeliai yra privalomi

Užsakymas išsiųstas.
Netrukus susisieksime
Teiraukitės

Susipažinkime!

Naturalmed

Įmonė, kuri jau 15 metų skleidžia žinias apie sveikesnę ir ekologiškesnę gyvenseną. Naturalmed.lt – yra oficiali korporacijos Fohow parnerė.  Jūs visada galite susisiekti su mumis  virtualiai ar atvykti į biurą.

Mums rūpi Jūsų sveikata, siekiame sumažinti didžiulį cheminių vaistų vartojimą ir kviečiame jungtis į programą “Gyvenu 120 metų”

Esame paruošę Jums labai greitą, efektyvų būdą gauti konsultacijas ar užsisakyti produktus.

Produktų aprašymus visada rasite skiltyje “Produktų katalogas”.

Taip pat kviečiame nedvejojant klausti mūsų skiltyje “Konsultacijos” Skaityti daugiau…

Karjeros galimybės

Kas šiandien vertingiausia?- laikas ir sveikata.  Yra šimtai ligų, bet sveikata tik viena…

Taigi, kokiame pasaulio krašte bebūtum, ką bedarytum, kviečiame TAVE prisijungti prie programos: „ Gyvenu sveikai 120metų!“. Kad tai įvyktų, prisidėk prie mūsų savo pasiūlymais ar noru sužinoti, kaip  būti sveikam ir džiaugtis gyvenimu. Ši programa tinka bet kokio amžiaus ir specialybės žmogui, bet kokiai tautybei ir visai nesvarbu kur gyveni.

Skaityti daugiau…

Apie korporaciją Fohow

Fohow korporacija – tai vienintelė Kinijos kompanija gaminanti produkciją su kordicepsu ir turinti savo mokslinių tyrimų institutą, kuris tyrinėja ir kuria naujas receptūras, gamina preparatus, atlieka jų saugumo tyrimus, nustato efektyvumą ir t.t. Skaityti daugiau…

Kinų medicinos sveikos gyvensenos raktas

Mums – tradicinės medicinos atstovams ir cheminių vaistų vartotojams- dažnai nėra lengva pakeisti savo požiūrį į Rytų mediciną ir pastebėti jos akivaizdžius pranašumus, palyginus su Vakarų medicina. Rytų medicina yra netgi tinkamesnė nei Vakarų medicina, nes vietoj cheminių vaistų vartojami įvairūs biologiškai veiklūs papildai, kurie nėra pavojingi, darniai reguliuoja įvairių organų funkcijas bei visas žmogaus organizmo sistemas, suderina ryšius tarp jų, moduliuoja imuninės sistemos bei energetinę būklę.

Puiku, kad Lietuvoje vertinama ir rūpinamasi Rytų medicinos integracija į oficialiąją mediciną. Reikia pažymėti didelį akademiko Jurgio Bredikio indėlį į įią veiklą. Jo iniciatyva Kauno medicinos universitete pradėtas Rytų medicinos pagrindų dėstymas. Šiuo metu taip pat skiriamas didelis dėmesys diplomuotų gydytojų mokymui Rytų medicinos metodų bei jų praktiniam panaudojimui.
PSO paruošė dokumentą, pavadintą “Tradicinės medicinos strategija ,kuriame nurodoma, kad atlikus didelės apimties ilgalaikius tyrimus, pripažintas didelis liaudies medicinos pranašumas, lyginant su alopatine medicina: ji ir pigesnė, ir efektyvesnė, ir turi kur kas mažesnį šalutinį poveikį..

Skaityti daugiau…