Fohow produktai, kordicepso papildai, natūrali medicina

+

Kontaktai

* pažymėti laukeliai yra privalomi

Užsakymas išsiųstas.
Netrukus susisieksime
Teiraukitės

Kinų medicinos sveikos gyvensenos raktas

Mums – tradicinės medicinos atstovams ir cheminių vaistų vartotojams- dažnai nėra lengva pakeisti savo požiūrį į Rytų mediciną ir pastebėti jos akivaizdžius pranašumus, palyginus su Vakarų medicina. Rytų medicina yra netgi tinkamesnė nei Vakarų medicina, nes vietoj cheminių vaistų vartojami įvairūs biologiškai veiklūs papildai, kurie nėra pavojingi, darniai reguliuoja įvairių organų funkcijas bei visas žmogaus organizmo sistemas, suderina ryšius tarp jų, moduliuoja imuninės sistemos bei energetinę būklę.

Puiku, kad Lietuvoje vertinama ir rūpinamasi Rytų medicinos integracija į oficialiąją mediciną. Reikia pažymėti didelį akademiko Jurgio Bredikio indėlį į įią veiklą. Jo iniciatyva Kauno medicinos universitete pradėtas Rytų medicinos pagrindų dėstymas. Šiuo metu taip pat skiriamas didelis dėmesys diplomuotų gydytojų mokymui Rytų medicinos metodų bei jų praktiniam panaudojimui.
PSO paruošė dokumentą, pavadintą “Tradicinės medicinos strategija ,kuriame nurodoma, kad atlikus didelės apimties ilgalaikius tyrimus, pripažintas didelis liaudies medicinos pranašumas, lyginant su alopatine medicina: ji ir pigesnė, ir efektyvesnė, ir turi kur kas mažesnį šalutinį poveikį..

Kompanijos FOHOW (FENIKSO) produkcija- tai JAN-ŠĖN mitybos produktai. Jie neskirti ligoms gydyti. JAN-ŠĖN ,mitybos produktai pasižymi poveikiu visam organizmui ir skirti būtent organizmui, bet ne ligoms gydyti. Pagrindinis veikimas- tikslinga kompleksinė organizmo veiklos reguliacija.. Ji suteikia organizmui galimybę sureguliuoti IN ir JAN balansą, sutvarkyti U-SIN, padėti organizmui įveikti negalavimus ir ligas.

JAN-ŠĖN mitybos metodika: pirma- reguliacija, antra- valymas, trečia- atstatymas. Tuo būdu padedama organizmui tapti sveikesniu ir išspręsti daugelį sveikatos problemų. Tačiau mes pivalome atminti, kad JAN-ŠĖN mityba- tai tik viena iš trijų JAN-ŠĖN dalių; todėl siekiant sveikatos ir ilgaamžiškumo garantijų, būtina įjungti ir likusias JAN-ŠĖN dalis. Dėl to mums reikia išmokti teoriją pritaikyti praktikoje ir tik tuomet JAN-ŠĖN užtikrintai pagerins gyvenimo kokybę, padarys gyvenimą džiaugsmingą ir patrauklų, ilgą ir įdomų bei žymiai prasmingesnį.

JAN-ŠĖN arba “gyvenimo puoselėjimas”- tai organizmo sveikatos apsaugojimas ir palaikymas, gyvybės sergėjimas.

JAN-ŠĖN- tai tam tikras elgesys, kurio tikslas yra gyvenimo kokybės pagerinimas, kad gyvenimas būtų sveikas, ilgas ir džiaugsmingas!

JAN-ŠĖN- tai aktyvus, ypatingai pozityvus ir įdomus gyvenimas.

JAN-ŠĖN tikslas yra sudaryti galimybę, kad:

sveiki žmonės būtų nusiteikę optimistiškai ir neprarastų sveikatos;

ne visai sveiki žmonės atgautų kūno ir dvasios pusiausvyrą ir pasiektų sveikatos būklės pagerėjimo;

ligoti žmonės, didindami oganizmo atsparumą ligoms ir stiprindami pasitikėjimą savo jėgomis, atgautų sveikatą.

JAN-ŠĖN psichologija

Menas-

Grojimas muzikos instrumentais, kaligrafija, tapyba, taurus intelektualiniai žaidimai, graži daina ir lėtas šokis.

Dorybingumas-

„Taurus vyras – kilniaširdis ir kantrus, o negarbingas žmogus dažnai pykstasi ir šurmuliuoja”. Didelė širdis priima ir blogus, ir gerus, parodydama kantrybę ir užuojautą, – tai didžiausias kitų žmonių supratimas. Toks elgesys su žmonėmis padeda palaikyti sveikatą ir ilgaamžiškumą…

Jausmai ir emocijos-

Elgesys su artimais žmonėmis, draugystė, meilė-

Religija-

Tai būdas išreikšti mūsų tikėjimą ir pažiūras į pasaulį Tikėjimas dažnai leidžia žmogui nusikratyti „šio pasaulio laikinumo dulkes” ir pažvelgti į savo gyvenimą aukštesniu požiūriu – amžinybės požiūriu. Taip mes įgyjame dvasios ramybės.

Veido ir kūno grožis-

Gražus veidas, patraukli oda, taisyklingos formos, geras kūno tonusas – visa tai džiugina tiek mūsų pačių, tiek ir aplinkinių žmonių širdis ir akis.

JAN-ŠĖN elgesys

Įpročiai-
Reguliarus maitinimasis ir poilsis, saikingas alkoholio vartojimas, reguliarus sportas ir aktyvus judėjimas, teisingos mitybos ir FOHOW (FENIKSO) kompanijos sveikatinamųjų produktų vartojimo įpročių ugdymas.

Mus supanti aplinka-

Gyvenamosios aplinkos, teisingos gyvenamosios vietos pasirinkimas – švarus oras, kalnai, upės, miškai ir vanduo – tai labai svarbūs veiksniai mūsų sveikatai.

Judėjimas ir sportas-

Aktyvus JAN-SĖN judėjimo ir sporto būdai: plaukimas, kultūrizmas, taici cigun ir kt. Pasyvus fiziniai JAN-SĖN būdai: akupunktūra, masažas, pilingas ir kt. Kompanija FOHOW (FENIKSAS) gamina serijinę produkciją. – biologines faradoterapines juostas, pasižyminčias anijonų ir infraraudonųjų spindulių veikimu. Tai taip pat yra pasyvus JAN-SĖN fizinės sveikatos būdas, savo poveikiu labai artimas akupunktūrinei refleksoterapijai, masažui ir kitiems judėjimo ir sporto būdams.

JAN-ŠĖN mityba:

Reguliacija – “Linčži” kapsulės, geriamasis eliksyras “Feniksas”

Valymas – vaisinė pasta “Megui”; maistinės tabletės “Gaosian”, geriamasis eliksyras “Sancin”, kapsulės “Siunčinfu”, arbata “Liuvei”

Atstatymas – kalcis iš jūros dumblių- kapsulės “Chajcao Gaj”, geriamasis eliksyras “Sanbao- trys brangenybės”

Pasidalinti su draugais!