Fohow produktai, kordicepso papildai, natūrali medicina

+

Kontaktai

* pažymėti laukeliai yra privalomi

Užsakymas išsiųstas.
Netrukus susisieksime
Teiraukitės

Karjeros galimybės

Kas šiandien vertingiausia?- laikas ir sveikata.  Yra šimtai ligų, bet sveikata tik viena…

Taigi, kokiame pasaulio krašte bebūtum, ką bedarytum, kviečiame TAVE prisijungti prie programos: „ Gyvenu sveikai 120metų!“. Kad tai įvyktų, prisidėk prie mūsų savo pasiūlymais ar noru sužinoti, kaip  būti sveikam ir džiaugtis gyvenimu. Ši programa tinka bet kokio amžiaus ir specialybės žmogui, bet kokiai tautybei ir visai nesvarbu kur gyveni.

Taip pat Naturalmed.lt komanda atvira rytų medicinos ir sveikatos specialistams, norintiems prisidėti prie sveikos gyvensenos žinių plėtojimo.  Tobulėkime kartu!

Kaip tai padaryti?
Fohow   yra pasiryžusi tapti   sėkmingiausia kompanija pasaulyje sveikatos srityje.
Laisvas darbas be viršininko!
Tapdami mūsų nariu, Jūs patys esate savo sėkmės kalvis. Tik pats nusprendžiate, kiek laiko norite investuoti į šį verslą. O, be to,  nereikia į verslą investuoti daug pinigų. Galima sakyti – Jūsų investicija yra tik produkcijos išmėginimas sau ar savo artimiesiems. Šimtai pradedančiųjų verslininkų žlunga ir praranda investicijas negrįžtamai. Šiame versle yra nulinė rizika, nes produktus Jūs suvartosite, o tuo pačiu tik pagerinsite savo savijautą! Tuo pačiu, Fohow verslas suteiks Jums daug laisvės ir perspektyvų.
Jūs neprivalote sėdėti vienoje darbo vietoje, tam tikru laiku keltis ir grūstis kamščiuose. Galite per dieną savo verslui skirti valandą ar dvi. Galite net nedirbti, o tik bendrauti su žmonėmis, dalintis su jais savo potyriais ir sėkmės istorijomis! Kuo daugiau bendrausite, tuo tapsite sėkmingesnis!
Fohow kompanija padės Jums suprasti, kas iš tikrųjų yra būti sveikam ir sėkmingam!  Jūs ir Jūsų šeima gali pereiti į kitą gyvenimo ir pragyvenimo lygį.

Tobulink save
Unikalūs mokymai, profesionalių  specialistų kursai padės išryškinti dar neatrastą Jūsų potencialą, padidinti savo rinkodaros galimybes ir  tobulinti asmenybę.
Fohow marketingo sistema turi puikų skatinimo mechanizmą. Nesvarbu, ar pasiekėte tik truputį ar labai daug, Jūs būsite pagerbtas, įvertintas ir apdovanotas.
Buvimas čia, su mumis, padės Jums praplėsti akiratį, pakeliauti net su šeima, įgyti visokeriopos patirties, žinių ir gerų emocijų .

Investicija
 Vienintelė sąlyga iš mūsų pusės, jei norite tapti Fohow verslo dalimi –  yra vienkartinis produkcijos užsakymas už 330 taškų .
Jums tik reikia informuoti mus apie savo ketinimą tapti  komandos nariu ir mes nedelsiant informuosime Jus apie visas karjeros galimybes.
Kai tik gausime jūsų užsakymą, mes  užregistruosime
Jus kaip korporacijos Fohow partnerį su indentifikacijos numeriu ir verslo vieta. Be to, Jums bus suteikti mokymai apie produkciją ir visa kita reikalinga informacija bei pagalba, kaip pradėti savarankišką verslą.

Šiuo metu FOHOW įmonė plečiasi į ES ir JAV rinkose. Tiems, kas gyvena vienoje iš Europos Sąjungos valstybių narių ar Jungtinėse Amerikos Valstijose, tai puiki galimybė prisijungti prie žaibiškos kompanijos plėtros šiame ankstyvame etape, kuriant savo tinklą šiuose dviejuose pagrindiniuose  pasaulio ekonominiuose regionuose!

Naturalmed.lt komanda kviečia TAVE   jungtis prie komandos IR TAPTI LYDERIU! Būk sveikas pats ir padėk kitiems!
Pasidalinti su draugais!