Fohow produktai, kordicepso papildai, natūrali medicina

+

Kontaktai

* pažymėti laukeliai yra privalomi

Užsakymas išsiųstas.
Netrukus susisieksime
Teiraukitės

Apie korporaciją Fohow

Fohow korporacija – tai vienintelė Kinijos kompanija gaminanti produkciją su kordicepsu ir turinti savo mokslinių tyrimų institutą, kuris tyrinėja ir kuria naujas receptūras, gamina preparatus, atlieka jų saugumo tyrimus, nustato efektyvumą ir t.t. Šiam Fohow mokslo tyrimo institutui vadovauja šiuolaikinės Kinijos medicinos pradininkas, akademikas Tang You Zhi, praeityje buvęs ilgametis Kinijos vadovo Mao Dzeduno gydytojas. Akademikas Tang You Zhi visuomet konsultuodavo ir tebekonsultuoja žymiausius valstybės veikėjus Kinijoje ir už jos ribų.
Pagrindinė korporacijos Fohow misija – sveikatos palaikymo kultūros plėtojimas visame pasaulyje, visos žmonijos laimingos ir sveikos gyvensenos koncepcijos sukūrimas.

Fohow preparatų ypatybės – greitas, švelnus žmogaus biologinės ir imuninės sistemų reguliavimas ir atstatymas bei vienodas In ir Jangenergijų reguliavimas.

Naujausių technologijų dėka Fohow preparatų veiksmingumas dešimteriopai pranoksta žaliavos poveikį. Gaminant produktus naudojami pažangiausi šiuolaikiniai metodai. Fohow preparatuose maksimaliai išsaugomi veiklieji ir pašalinami neveiksmingi komponentai bei priemaišos. Tai padidina produktų įsisavinimą ir veiksmingumą.

Prieš dvidešimtmet metų buvo įgyvendintas unikalus Kinijos valstybinis projektas: pirmą kartą pasaulyje biologiškai veiklių papildų gamybos istorijoje prasidėjo naujas esminis etapas – sukurti skysti koncentruoti preparatai, pagaminti iš gydomųjų aukštesniųjų grybų (kordicepso, linčži, šitake bei kt.) ląstelių turinio – greitai veikiantys biologiniai imuninės ir energinės sistemų reguliatoriai.

Tai – trečios kartos maisto papildai, tarpinė grandis tarp medikamentų ir įprastų maisto papildų, atliekantys ne tik valymo ar papildymo funkcijas, tačiau plačiai naudojami ir kaip efektyvų reguliuojamąjį ir sveikatinamąjį poveikį turintys preparatai.

Korporacijos “Fohow” įmonių gamyba pažymėta aukščiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, HAACP, ISO. Produkcija sertifikuota Lietuvoje, JAV, Izraelyje ir daugelyje kitų valstybių.

Fohow produktų sertifikatai

 

Oficiali korporacijos FOHOW svetainė www.fohow.eu

Pasidalinti su draugais!